Profil

Plníme Vaše potřeby! 

Česká společnost SANCO, spol. s r.o se sídlem V Unhošti cca 25km od Prahy a 10km od okresního města Kladna, působí v oblasti vzdělávání již od roku 1993. Fotoškolou s akreditací MŠMT navázala na soukromou osobu (OSVČ Miroslav Sanytrák, Photo nad Video Company založenou v roce 1989 v Unhošti, která v Českoskovensku provozovala jako první fotoškolu) . Poprvé se SANCO, spol. s r.o. stala akreditovaným vzdělávacím střediskem MŠMT v roce 1997. Od té doby působí v oblasti akreditací především fotografických jako jedna z mála jejíž studenti již během studia získávají a mají práci ve fotografické oblasti. 

Společnost SANCO, spol. s r.o. se sidlem v Unhošti, se orientuje i na manažerské vzdělávání ve všech oblastech marketing managementu mimo účetnictví, zde jsou veškeré informace na www.marketingrescue.cz .  Společnost působí v oblastech koučinku, lektorské a poradenské činnosti od jejích prvopočátků. 

 

Nadstandardní péče.

Péče je stanovena užitkem klientů, kteří dovedou pod naším vedením jasně stanovit své potřeby a soustředit se na dosažení cílů. To platí nejen v ve fotografických kurzech, seminářích, workshopech, ale i v běžné poradenské činnosti. Současná doba není jenom o stanovení užitku, tedy výsledku čehokoliv, ale uchopení jasných potřeb jednotlivce či skupiny, která má před sebou cestu k dosažení svým osobních či týmových cílů. V této oblasti jsou naše služby péčí o jednotlivce v tom správném slova smyslu fotokoučinku v rámci fotokurzů, koučinku v ostatních směrech. Více prozrazovat nebudeme, neboť od počátků našich nápadů nás "konkurence" doslova kopíruje . Kopírování našich nápadů nás sice těší, ale již jsme se rozhodli, že léty prověřená know-how již prozrazovat více nebudeme. 

Naši studenti jsou vedeni  k formulování nejen vizí, ale především svých cílů, ke kterým je osobním přístupem vedeme. Naši studenti plní své cíle! Naši studenti platí včas své kurzovné a tím jsou hnáni kupředu neboť to, co je placené má svoji cenu. 

Formulace, co je drahé a co je levné je dost zavádějící pojem. Vše má svoji cenu, někdo si tuto cenu pro svoje sociální postavení nemůže dovolit, jiný naopak vyhledává vše co odpovídá jeho sociálnímu postavení. To tak je, demokraticky si můžete vybrat kurz kdekoliv, tedy  vyberte si sami ! 

Naše filozofie.

Naše filozofií je jít neustále vlastní cestou vedoucí naše studenty k úspěchu splnit jejich potřeby. My být  první v oblasti šíření vědomostí  nemusíme, ale chceme. Pro nás je prvotně  důležité, aby naši studenti byli stále vítězi a oni byli na prvním místě ve svém oboru, který jim bude přinášet nejen uspokojení, ale vydělávat peníze.

Majitelé společnosti, lektoři kurzů , vždy dbají na korektnost, výborné mezilidské vztahy a komunikaci.

České vzdělávací firmy v oblasti fotografie jdou cestou levných kurzů , především jim jde o množství lidí na kurzu. My nejdeme touto cestou , ale je třeba si uvědomit , že odbornost , zkušenosti, kvalita  a osobní přístup všude na světě  stojí peníze, které je třeba zaplatit předem. Nepůjdeme cestou levných kurzů formou honby za pěnězi . To není naše filozofie a levné kurzy hledejte  jinde, určitě ne u nás. 

Proč si zvolit nás?

První soukromá fotoškola v Českolovensku v Unhošti . Jako první jsme začali s fotokoučinkem. Studium je především individuální, i v kurzech o 3-4 studentech je určitý individuální přístup . Naše ceny jsou dány v poměru užitek/cena, určitě nejsme nejlevnější a nikdy nebudeme. 

 
Překladač

Aktuální fotokurzy a rekvalifikace

Rekvalifikace

Rekvalifikace "Fotoreportér" + 2 dny v Itálii

Pouze 2 osoby v kurzu

Cena: Cena včetně ubytování a dopravy autobusem.
Termín: 17.7.18

Více informací
Cestou krajem Oty Pavla - skupina osob

Cestou krajem Oty Pavla - skupina osob

Workshop pro kohokoliv. Pro max.10 osob

Cena: 890,-
Termín: 1.1.70

Více informací

SANCO, spol. s.r.o., 
Poradenská a konzultační společnost založena roku 1993.

IČ: 47550929, 
DIČ:CZ 47550929
U Pily 944, 27351 Unhošť
Mobil:00420 602 365 700

Poradenská činnost : 
www.miroslavsanytrak.cz
mirek(zavináč)miroslavsanytrak.cz

Akreditace MŠMT ČR
www.fotokurzyrekvalifikace.cz
info(zavináč)fotokurzyrekvalifikace.cz

 Partneři

JOOBLE
Svaz českých fotografů
Wellnessbook.eu
Bonsai-dnes.cz/
Photostudio
Eizo
Časopis FotoVideo
FITES
ADK