CEWE představuje největší otevřenou fotografickou soutěž na světě


Praha, 7. září 2017 

Fotografičtí nadšenci z celého světa měli devět měsíců na to, aby poslali své fotografie a vstoupili do mezinárodní fotografické soutěže „OUR WORLD IS BEATIFUL“. Před porotou nyní stojí nelehký úkol: z 183 861 do soutěže zaregistrovaných fotografií zvolit vítěze šesti kategorií a absolutního vítěze, který si odnese hlavní cenu. „OUR WORLD IS BEAUTIFUL“ je jedna z největších fotografických soutěží na světě a je otevřená jakémukoli fotografovi. Vůbec nezáleží na tom, jestli se jedná o profesionálního nebo hobby fotografa – soutěž je otevřena úplně všem.
Soutěžní kategorie


Soutěž má šest kategorií – „Sport“, „Lidé“, „Krajina“, „Architektura“, „Doprava a infrastruktura“ a „Příroda“. Každý, kdo má zájem, si už nyní může prohlédnout všechny

fotografie na soutěžních stránkách http://soutez.cewe-fotokniha.cz/beautiful-world-2016 a nejlepší fotografie jednotlivých soutěžních měsíců na výstavě, která probíhá od 6. září do 8 října ve výstavních prostorách Czech Photo Centre. “Jsme moc rádi, že můžeme jako první v Evropě představit široké veřejnosti výběr fotografií z největší otevřené fotografické soutěže na světě, které pocházejí z 94 zemí, právě v Czech Photo Centre, které vnímáme jako středobod fotografického dění v České republice,“ říká Petr Tureček, marketingový manažer  CEWE pro Českou republiku.

Absolutní vítězové


Slavnostní předání cen vítězům v šesti soutěžních kategoriích a volba absolutního vítěze se uskuteční v německém fotografickém muzeu v Markkleebergu nedaleko Lipska v pátek 22. září 2017. Absolutní vítěze volí mezinárodní porota složená z renomovaných odborníků, novinářů a fotografů. Mezi ně patří například norský fotograf Ole J?rgen Liodden, Micha Pawlitzki, který se specializuje na fotografování architektury a krajiny a multimediální producentka Christina Brun.


Soutěž bude mít pokračování


Pozoruhodná reakce a vysoká kvalita fotografií jsou jak motivací, tak povinností CEWE integrovat fotografickou soutěž jako pevný prvek v mezinárodní fotografické kultuře. Každý, kdo se nezúčastnil letošní soutěže nebo by se chtěl znovu zúčastnit, se již nyní může těšit na další ročník soutěže „OUR WORLD IS BEAUTIFUL“, který začne na jaře roku 2018.

 

 

Zdroj fotografií: CeWe Color, a. s.
Překladač

Aktuální fotokurzy a rekvalifikace

Cestou krajem Oty Pavla - 3 osoby

Cestou krajem Oty Pavla - 3 osoby

Workshop v CHKO.

Cena: 1.400,-Kč/osoba
Termín: 1.1.70

Více informací
Černo-bílá fotografia + fotokomora

Černo-bílá fotografia + fotokomora

Černobílá fotografie, fotokomora. 2 dny.

Cena: 4.500,-Kč
Termín: 15.6.17

Více informací

SANCO, spol. s.r.o., 
Poradenská a konzultační společnost založena roku 1993.

IČ: 47550929, 
DIČ:CZ 47550929
U Pily 944, 27351 Unhošť
Tel:/fax: 00420312698435
Mobil:00420602365700

Poradenská činnost : 
www.marketingrescue.cz,
sanco(zavináč)marketingrescue.cz

Akreditace MŠMT ČR
www.fotokurzyrekvalifikace.cz
info(zavináč)fotokurzyrekvalifikace.cz

 Partneři

Fotosféra
JOOBLE
Eizo
ADK
Muscle a Fitness
Who works in F1
Racingexpo
Bonsai-dnes.cz/
FITES
Photostudio
World Of Beauty & Spa
Svaz českých fotografů
Časopis FotoVideo
Wellnessbook.eu